Ranní přírodní péče.


Nejsem zrovna ranní ptáče, které ráno z postele skáče. Ale probouzím se oproti ostatním lidem celkem včasně i když nemusím. Řekněte sami, kdo by dobrovolně v neděli ráno byl vzhůru už od půl sedmé?

Zkoušela jsem na svou pleť už hodně. Hlavní problém byl, že jsem vždy viděla u určitého influencera recenzi na skvělý a jedinečný produkt a musela ho mít. Bylo mi takřka jedno, že onen spokojený zákazník má pleť aknózní nebo mastnou či smíšenou. Řekl, že je to skvělý produkt, tak jsem si pro něj hrdě vykračovala.

Má pleť je velmi suchá a na hodně věcí citlivá. Stačí, když se poškrábu na tváři a další půl hodinu jí mám zarudlou. Proto jsem si řekla, že pro sebe potřebuji co nejvíc přírodní kosmetiku, co se péče týká.

Každé ráno hned po probuzení nanáším 3 minutovou masku od Havlíkovy přírodní apotéky. Krásně mou pleť zbaví nečistot, které se nashromáždily za noc. Nanáší se na ještě neumytou tvář, nechá se působit 3 minuty (čištění zubů) a smyje teplou vodou. Hned po osušení obličeje nanesu 100% bambucké máslo. Tahle věc mi zachraňuje pleť. Máslo samotné je dost hutné a mastné. Na čele mám suché šupinky, které ovšem od doby co používám toto máslo dost mizí.
A je to! Jsem připravená na den. Jak jednoduché a pro mou pleť účinné.
Nenechte se ovlivňovat influencery a myslete co je pro Vás to nejlepší.
Mějte krásný den,


1 komentářů:

 

Followers

Follow by Email

About me

Vítejte na mém webu ELISSPACE.com. Jmenuji se Eliška Roubíčková a je mi 21 let. Píšu o všem, co mě v danou chvíli baví a naplňuje.

Doufám, že se Vám můj web bude líbit!

Instagram