úlevaMyslím, že každý z nás občas potřebuje odpočinek. Ujasnit si věci, které se občas zdají být tak jasné, až se v nich začnete ztrácet. Kdo je přítel, kdo není. Co chcete a co naopak nechcete. Ani dnes nejsem ještě úplně vyrovnaná. Pořád cítím ve své hlavě nátlak a zužuje mě pocit, že něco musím udělat nebo vymyslet. Jen prostě nevím co.

Začala jsem s hledáním na pinterestu, je to úžasná aplikace a celkově kontext. Můžete se proklikat až k věcem o kterých jste ani nevěděli, že existují. Ráda si tam hledám různé nápady, vychytávky nebo tipy co vidět, co dělat, a jak na to. Najdete tam spoustu motivačního materiálu. Na cvičení, na zdravou stravu, k učení a dalším věcem, které nás obklopují a víceméně pořád stresují.

Miluji svůj klid a miluji když občas můžu jen vypnout. I přes ten nátlak v mé hlavě a pocit zavázanosti si občas zapálím vonnou svíčku nebo tyčinku, otevřu si okno, abych se mohla konečně nadechnout. Čerstvého vzduchu. A jen tak jsem. V tomhle svém vesmíru. Přemýšlím a občas ani nepřemýšlím. Jen jsem a dýchám a užívám si to.

Měli byste to taky zkusit, je to ulevující a uklidňující. Zastavit se, i kdyby jen na 5 minut a uvědomit si, nebo i neuvědomit, co vlastně děláme, chceme to? Záleží na tom? Dělá nás to šťastnými?

A mě už zase bolí hlava. Tak někdy příště napísanou,
1 komentářů:

  1. Moc hezky napsané:). S tím Pinterestem rozhodně souhlasím!
    Windy pink style

    OdpovědětVymazat

 

Followers

Follow by Email

About me

Vítejte na mém webu ELISSPACE.com. Jmenuji se Eliška Roubíčková a je mi 21 let. Píšu o všem, co mě v danou chvíli baví a naplňuje.

Doufám, že se Vám můj web bude líbit!

Instagram