Začínám!Uf. Skoro 2 roky přemlouvání skončily. Tedy, doufám! Všichni známe výmluvy typu - "nemám kdy" & "nemám kde". Taky jsem tyhle a tucty dalších výmluv praktikovala. Ovšem jak se říká - Nový rok, Nová já. Tak proč to nezkusit, že?!


Jedná se mi samozřejmě o cvičení a stravování. Našla jsem si přes Instagram webovou stránku, kterou teď propaguje i dost jiných blogerek. Jedná se o stránku, kde máte cvičící plán, buď pro nenáročné nebo pro náročné a ke každému plánu máte k dispozici i 6 cvičících videí. A to nejlepší? Celý tento projekt je ZADARMO. Stránka o které mluvím se jmenuje FITFABSTRONG.cz. Hodně se mi líbí i samotný kontext, kdy necvičíte celý týden a celý měsíc jen podle jednoho videa, nýbrž podle 6 videí. Cvičící na videu je navíc moc sympatická slečna, a ne konzerva jako třeba Jillian. 

Já jsem si vybrala (a pokusím se i dodržet) plán pro náročnější. Cvičíte 6 dní v týdnu a 1 den máte volno. Jak jste asi pochopili, tak videa se střídají, čili za 1 týden vám projede na obrazovce všech 6 videí. Jedno video trvá v průměru 30 minut, což si najde ve svém dni podle mě i největší businessman na světě. Videa jsou poskládaná dobře za sebou. Máte zde den, kdy cvičíte svaly a posilujete a další den máte třeba jógu nebo tanec. Už jen kvůli tomu, že jsou tam pro mě, i ty zábavnější způsoby pohybu, si myslím, že u tohohle cvičení vydržím. Pokud budete chtít vidět moji proměnu, třeba po 4 týdnech, určitě mi to napište do komentářů.

Co vy? Cvičíte takhle při začátku roku?
Mějte se krásně!P.S. Celý tento projekt vznikl v Česku, takže pojďme trošku podpořit naší kulturu a naše zdraví!


4 komentářů:

 1. Já cvičím celorocně :) Jenom kolem zkouškového je to bída, co si bude povídat :D :)
  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já právě i o zkouškové, protože je to dobrý způsob prokrastinace :-D

   Vymazat
 2. Tak držím palce, ať Vám chuť vydrží!

  OdpovědětVymazat
 3. Eli, díky moc, mám radost, že cvičíš s námi :) Andy

  OdpovědětVymazat

 

Followers

Follow by Email

About me

Vítejte na mém webu ELISSPACE.com. Jmenuji se Eliška Roubíčková a je mi 21 let. Píšu o všem, co mě v danou chvíli baví a naplňuje.

Doufám, že se Vám můj web bude líbit!

Instagram