Rok 2017 a přechod o krůček dál.


Když jsem se prvního ledna dívala do svého telefonu na tu hromadu fotek, které se mi tam nashromáždily za rok 2017, musela jsem se usmívat. Tolik krásných momentů, zážitků a chvil zachycených na obrázcích. Opravdu a upřímně jsem se zamyslela, jak bych vlastně rok 2017 popsala. Asi jako přelom. Něco ve mě se hnulo a chtělo jít dál, zkoušet nové věci.

Poprvé (dobrá, možná už po několikáté, ale to se nepočítá) jsme se vydali s mým přítelem do neznáma. Do Anglie, majíc jen mapu a nasmlouvané byty na noc přes Airbnb. Nikdy jsme nevěděli, jestli jsme náhodou nezaplatili nějakému podvodníkovi anebo jestli naše lístky na autobus opravdu platí a doveze nás tam, kam potřebujeme a chceme. Všechno se povedlo, až překvapivě hladce.

V létě jsme podnikli roadtrip s našimi kamarády do Chorvatska, jeli jsme starší dodávkou a opravdu bylo pár chvil kdy jsme se zapotili. Třeba když nás byla jen půlka skupiny na výletě a najednou se nám auto nechtělo rozjet. Nebojte, jsme živí a zdraví a dojeli jsme všichni zpět domů. V té dodávce.

V roce 2017 jsem prožila opravdu plno krásných chvil. Přes hory, běžky, pár plesů, výletů, cestu do Anglie, rodinnou dovolenou na Rhodosu, roadtrip s kamarády do Chorvatska, návštěvy ZOO a různých památek, až po radost z udělání řidičáku, momenty zachumlání v posteli a šeptání si do ucha.Mějte se krásně!


1 komentářů:

  1. krásny rok 2017, veľmi sa mi páči ten nápad ísť do anglicka, len s mapou <3 vidím, že si si rok poriadne užila, do nového roka ti prajem veľa šťastia a hlavne krásnych zážitkov :)

    OdpovědětVymazat

 

Followers

Follow by Email

About me

Vítejte na mém webu ELISSPACE.com. Jmenuji se Eliška Roubíčková a je mi 21 let. Píšu o všem, co mě v danou chvíli baví a naplňuje.

Doufám, že se Vám můj web bude líbit!

Instagram