Občas člověk spadne na zem.


Nevěřili byste mi kdybych vám řekla, co všechno se může stát na úplně obyčejném maturitním plese. 

Minulý pátek jsem se chystala se svým přítelem na námi dlouho očekávanou a v rámci možností i oblíbenou událost roku, a to sice maturitní ples. Nebyl náš, to musím podotknout. (Já už maturovala 2 roky nazpět.) Po hodině a půl připrav a následném dobíhání k autobusu, jsme se konečně ocitli na místě činu. Skutečného činu. 


První hodina odbyla a já už viděla předtančení a všechny šaty letošních maturantek. Líbily se mi asi jen dvoje, upřímně. Řekly jsme si s kamarádkou, že tedy než se začne dít zase něco zajímavějšího než je potácení postarších učitelů do rytmu klasické hudby, tak půjdeme na záchod. Ha, první chyba! Když nepotřebujete moc, doporučuji nechodit vůbec! (Aspoň v kulturáku v Litoměřicích.)

Na záchod vedou dlouhé schody, je jich tam tak od oka 10 až 15. Vedou směrem dolů, jako kdyby do sklepa. Když neumíte chodit na podpatkách, neberte si je. Já jakožto "zaběhlá chodička" na chůdách, jsem si řekla, že to zvládnu i bez zábradlí. Pche! (Ještě upozorňuji, bylo kolem 21.00 a opilá jsem ještě rozhodně NEBYLA.) Co určitě nikdo nechtěl, zaseknul se mi podpatek a už jsem letěla, přímo po hlavě, celých 15 schodů až dolů. Na dno. 

Boule byla veliká, možná větší, než celá Afrika. Celý obličej od krve, na zbytku těla nic (až na koleno). Takže jsem to doopravdy vzala po hubě. Pak už začal kolotoč se záchrankou, nemocnicí, otřesem mozku, zablokovanou krční páteří a tak dále a dál. 
Co z toho plyne?

Holky - choďte v teniskách!
Mějte se krásně a buďte opatrní!


6 komentářů:

 1. tak to muselo byť strašne, aj ja síce "viem" chodiť vo vysokých podpätkoch, ale tiež sa mi stane, že zakopnem alebo sa mi vykrúti noha a som na zemi, ale ešte som zatiaľ nedodpadla až takto, chúďatko:/ ešteže už je to lepšie :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No byl to hlavně šok a až teď po x dnech přichází bolest.. Děkuju:)

   Vymazat
 2. Tak to musel být šílený zážitek, držím palce, ať se z něj co nejdřív vzpamatuješ a jsi v pořádku :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 3. Love your post dear ♥
  If you want you can check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/?m=1

  OdpovědětVymazat
 4. Mmm.. to vypadá dost šíleně :( ale už jsi z toho určitě venku :) příště opatrně

  OdpovědětVymazat

 

Followers

Follow by Email

About me

Vítejte na mém webu ELISSPACE.com. Jmenuji se Eliška Roubíčková a je mi 21 let. Píšu o všem, co mě v danou chvíli baví a naplňuje.

Doufám, že se Vám můj web bude líbit!

Instagram