Moje předsevzetí na rok 2018

S novým rokem přichází i nové předsevzetí. Minulé 2 roky jsem si nedávala žádná předsevzetí, protože jsem nad touhle tématikou už trošku zanevřela. Letos jsem se ale umoudřila a pár takových cílů, jsem si pro rok 2018 nastavila. 


HUDBA.
V novém roce bych velmi ráda našla nové či staré a neznámé interprety a začala celkově více podporovat svět hudby. V roce 2017 jsem zapomněla jak příjemné to je, mít puštěnou hudbu v pozadí konverzace nebo jen tak poslouchat a přemýšlet nad světem.  V únoru mě čeká koncert The Chainsmokers.BÝT TVŮRČÍ. 
O Vánocích jsem se ujistila, že miluji vyrábění a tvoření a všechno možné patlání věcí dohromady. Ráda bych proto tento rok ještě trošku víc vyzdobila svůj pokoj a ničeho se nebála. Byla svá a tvůrčí. A cítila se tady dobře. OBJEVOVANÍ & CESTOVÁNÍ.
Už rok a půl mám byt v Praze a zatím jsem nebyla v žádné mainstream kavárně nebo podniku. Tohle bych tento rok ráda změnila a začala více chodit do společnosti a objevovat krásná, nová místa. S tím se pojí i moje tužba po cestování. Vloni se nám (já+můj přítel) povedlo procestovat 3 země+ Česko. Tenhle rok máme v plánu se vrhnout na Island, tak snad to všechno klapne jak má!


VÍCE ČASU.
Vždycky mě chvilkově chytí něco, co za 2 týdny zase odejde. Třeba po shlédnutí filmu The Secret jsem začala silně posílat všechny svoje přání do vesmíru. Samozřejmě mě to přešlo asi za týden, s tím, že se stejně nic nestane. Nedávno jsem začala hledat všechno možné k esoterice a zajímat se o kameny a lampy a lapače snů a vše s tím spojené. Musím říct, že tohle téma mě vždycky přitahovalo a bavilo, tak uvidíme jak to půjde dál. Ráda bych ale v novém roce byla více semknutá s mými nápady a nepodceňovala je hned, jak jen vzniknou. Dala jim nějaký čas na rozlet a uležení. 

LÁSKA.
Tohle téma je snad nejdůležitější. Naučit se jí přijímat i dávat. Jak ostatním, tak sobě samé. 

Co Vaše cíle a předsevzetí? 
Mějte se krásně!
P.S. Samozřejmě jíst víc zdravě, cvičit, víc číst a hodně pít. Vodu. :-)

6 komentářů:

 1. To jsou krásná předsevzetí, kdybych si nějaká dávala, tak by byla hodně podobná :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. Love your post dear ♥
  If you want you can check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/?m=1

  OdpovědětVymazat
 3. Máš moc krásná předsevzetí! Pěkný článek...:D
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní4/6/18

  Moc pěkné, tyhle články miluju a vždy to porovnávám se svými sny. U mě by to mělo být především o první dovolené s přítelem, založení s.r.o. a přestěhování od rodičů, takže celkem dost změn a výzev. Snad se vše vydaří.

  OdpovědětVymazat

 

Followers

Follow by Email

About me

Vítejte na mém webu ELISSPACE.com. Jmenuji se Eliška Roubíčková a je mi 21 let. Píšu o všem, co mě v danou chvíli baví a naplňuje.

Doufám, že se Vám můj web bude líbit!

Instagram