Happy New Year!Krásný den všem! Omlouvám se, že už delší dobu nevyšel žádný článek. Asi se budu opakovat, ale škola mě pohltila. Už 15.prosince nám začalo zkouškové, a tak, jsem nemohla dělat nic jiného než se jen učit. Což ostatně dělám i teď, protože další zkouška mě čeká už 4.ledna!

Měla jsem na plánu vám napsat článek na pár tipů s DIY, které můžete vyrobit pod stromeček, nafotit vám svoji vánočku a napsat k ní recept, ukázat vám co a jak v rodině dodržujeme za tradice, ale nic z toho nevyšlo. Nezoufám, protože věřím, že to třeba příští rok vyjde! 

Teď vám chci alespoň popřát krásné prožití Nového roku. Užijte si vstup do nového roku s rodinou, přáteli, lidmi, které máte rádi. Nechť je ten následující rok zase o ždibec lepší než byl tento. Přeji vám úspěšný start a jen to dobré do roku 2018!2 komentářů:

 1. Love your post dear ♥ Your blog is amazing !
  If you want you can check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/

  OdpovědětVymazat
 2. Šťastný Nový rok aj tebe! ♥ Držím palce v škole, určite všetko dobre dopadne :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovědětVymazat

 

Followers

Follow by Email

About me

Vítejte na mém webu ELISSPACE.com. Jmenuji se Eliška Roubíčková a je mi 21 let. Píšu o všem, co mě v danou chvíli baví a naplňuje.

Doufám, že se Vám můj web bude líbit!

Instagram