Sugar WaxKrásný den všem! Taky vás tak nebaví si každý druhý den holit nohy? Vždycky se minimálně jednou říznu a krev je všude. Bolí to, je to nepříjemné a otravné. Po delším zvážení jsem zkusila metodu cukrové depilace. Je to jednoduché!

Vše, co budete k vytvoření cukrové pasty potřebovat najdete doma. Pokud jste ovšem pověrčiví vůči homemade produktům, tak se dá sehnat už vyrobená v drogérii, v cenové relaci od 200 do 400 Kč. 

Potřebujete hrníček cukru krystal, bílého. Čtvrt hrnku citronové šťávy a čtvrt hrnku vody. To vše smíchejte v rendlíčku a přiveďte k varu. Až se vám směs začne vařit a bublat stáhněte plamen na nejmenší stupeň a míchejte. Po nějakých 10 minutách se vám z tekutiny stane hutnější směs, podobná konzistencí i barvou medu. V tu chvíli sundejte rendlík ze sporáku a směs nalijte do vámi určené misky/nádoby. Nechte chvíli vystydnout (cca 30 minut) a můžete jít na věc! 
Já nabírám vosk pomocí dřevěné špachtle a nanáším proti směru růstu chloupků. Přiložím kousek látky a chvilku hladím směrem proti růstu chloupků. Pak už jen strhnu a je to! 
Říká se, že cukrová depilace nebolí tolik jako normální depilace v salóně. To vám bohužel nepotvrdím, protože na žádné takové jsem dosavad nebyla. Nebojte se, není to žádná ukrutná, nesnesitelná bolest. Zabolí to jen na pár vteřin a máte hotovo! Nožky si pak nezapomeňte hydratovat (až po nějaké době, třeba kokosákem). 
Výsledek by měl vydržet až 14 dní, což si myslím stojí za těch pár vteřin bolesti. 
Zkoušeli jste už cukrovou depilaci? Jak si holíte nohy vy?
Mějte se krásně!0 komentářů:

Okomentovat

 

Followers

Follow by Email

About me

Vítejte na mém webu ELISSPACE.com. Jmenuji se Eliška Roubíčková a je mi 21 let. Píšu o všem, co mě v danou chvíli baví a naplňuje.

Doufám, že se Vám můj web bude líbit!

Instagram