November Goals
Krásný den moji milí čtenáři!
Začíná nám listopad, a to je přesně čas na vytváření motivačních tabulí a cílů pro nový měsíc. Já jsem se rozhodla, že to tentokrát pojmu formou článku, abyste z toho taky něco měli. Třeba se vám nějaký z mých cílů zalíbí tak, že se ke mně přidáte a budeme ho plnit společně. 

Protože je listopad už měsícem chladnějším, tak je jasné, že si nebudu dávat za cíl plavat volně v jezeře nebo se opálit na pláži. I když, mohla bych odletět do teplých krajin, ale to ponechme na jindy, teď se bavíme o listopadu ve zdejších krajích Česka. Nechtěla jsem, aby mých cílů bylo 100 a ani aby byl jen jeden jediný. Taky jsem si řekla, že některé zvolím těžší a jiné jednodušší, abych měla radost i z těch maličkostí a nermoutila se jen kvůli tomu, že se mi můj jediný a těžký cíl měsíce nepovedl splnit. Tak tedy…

 •    Přečíst alespoň jednu knihu.
 •    Psát až 3 články do týdne.
 •    Být více otevřená novým možnostem, více poznávat nová místa.
 •    Jezdit o víkendu na výlety. (Autem! Když už jsem ten řidič.)
 •    Začít se už konečně starat o svoji životosprávu a něco se sebou začít dělat. Jo a nevymlouvat se.
 •    Sehnat první vánoční dárky.

Toť mých 6 přání a cílů na tento měsíc. Co jsou ty vaše? Dáváte si také měsíční cíle?
Mějte se krásně! 1 komentářů:

 1. Jsou to moc hezké a lehce splnitelné cíle (Tedy až na tu životosprávu, ta je velice obtížná, to chápu :-D )
  Od nového roku si do každého měsíce také budu zapisovat své cíle, protože je to opravdu nakopávající. Já už mám 101 cílů během 1001 dní a už mám splněných snad 50 a každý ten cíl mě tolik naplňuje a motivuje, že to není snad ani možný. Cítím se fakt skvěle. :-)

  OdpovědětVymazat

 

Followers

Follow by Email

About me

Vítejte na mém webu ELISSPACE.com. Jmenuji se Eliška Roubíčková a je mi 21 let. Píšu o všem, co mě v danou chvíli baví a naplňuje.

Doufám, že se Vám můj web bude líbit!

Instagram