From My Life 01.Ahoj a krásný víkend všem! Vím, že jsem už skoro 10 dní nenapsala žádný článek, ale důvod je jednoduchý. Škola. Většina z vás, kteří chodíte na vysokou školu mě asi chápete a víte, že právě v polovině semestru přicházejí zápočtové testy, kterých se mi tento semestr nakupilo tolik, že jsem ráda, že už je většina za mnou. 

Dneska jsem nechtěla vymýšlet sáhodlouhý a složitý článek a tak k vám přicházím s článkem ze života. Aneb co se dělo, děje a bude dít. 

Začala jsem se opravdu snažit dodržovat svůj jídelníček a myslet trošku na svou životosprávu. Nechci už být ta s nejkulaťoulinkatějším bříškem. Ne, jen kvůli plavkám a letní sezóně, ale především kvůli sobě samé a mému lepšímu pocitu. (I když to léto tam hraje taky určitou roli.)
Přečetla jsem knihu Hygge: Prostě šťastný způsob života a moc se mi líbila. Má něco do sebe. I přesto, že to není úplně typická knížka, tak bych vám ji mohla doporučit. Především těm, kteří jsou milovníci podzimu a vlastního koutečku, se svíčkou a čajem. Pracuje s pocitem bezpečí a útulnosti. Mohla by udělat radost i jako vánoční dárek.  


První vánoční nákupy už mám úspěšně za sebou a pod mou postelí jsou již dva dárky, pro mé blízké. Mám radost, že mám nápady, co, komu letos dát. Mohla bych napsat i článek na toto téma - "Tipy na vánoční dárky" - co vy na to? Chtěli byste poradit?
Při příležitosti nákupů jsme byli s mým milým i v kině na filmu Vražda v Orient Expresu a bylo to parádní! Mám ráda detektivky i Hercula Poirota. Kdo chcete vidět film ze staršího období, který je přepracovaný do moderního zpracování a herce jako je Johny Depp, Penélope Cruz či  Michelle Pfeiffer tak šupky dupky do kina!V posledních měsících jsem moc oblečení neřešila a nenakupovala, ale co jsem si přála už přibližně 4 roky byly lacláče. Odrazovala mě cena, velikost nebo kvalita a provedení, které mi nesedlo. Až minulý týden jsem konečně narazila v H&M na ty "perfektní" a mám z nich opravdu velkou radost. Dostala jsem schválení od přítele, od taťky a nakonec i od mamky, od které jsem vždy slýchávala, že mi díky lacláčům jsou vidět víc vystouplé lopatky a nevypadá to hezky. (Ach ty mamky.)

Co se dělo v poslední době Vám? A co Vás nejvíce za poslední dobu potěšilo? 
Mějte se krásně!


1 komentářů:

  1. Já naštěstí tento semestr zas až tak moc průběžných testů nemám, ale hnedka v pondělí píšu z obchodního práva a už mám trošku hodně strach, ale snad všechny ty testy úspěšně zvládneme :)
    Článek s tipy na vánoční dárky jedině uvítám, letos mě veškerá inspirace naprosto míjí :)

    Another Dominika

    OdpovědětVymazat

 

Followers

Follow by Email

About me

Vítejte na mém webu ELISSPACE.com. Jmenuji se Eliška Roubíčková a je mi 21 let. Píšu o všem, co mě v danou chvíli baví a naplňuje.

Doufám, že se Vám můj web bude líbit!

Instagram