Autumn Hygge FeelingsAhoj všem! Dneska vám přináším článek s tím, co používám a jak si užívám na podzim. Podíváme se společně na mojí nejpoužívanější kosmetiku, ale nejen na ni. Zabrousíme i do věcí, které nejsou určeny na pleť. Půjde o svíčky, o materiály, pocity a chutě.

PÉČE JE DŮLEŽITÁ

Nejprve ovšem ke kosmetice a zkrášlujícím produktům. Do měst přichází vítr, déšť, brzké noci a dlouhá, pomalá rána. Proto se těmto podmínkám snažím přizpůsobit i co se mých rutin týče. Začínám používat hutnější a více vyživující produkty. Ráda používám všemožné olejíčky, mastičky a krémy. Mezi mé nejoblíbenější patří jednoznačně Kiehl's Midnight Recovery Concentrate. Mou pleť krásně nasytí potřebnými oleji, hydratací a vitamíny, které potřebuje. To vše zvládne přes noc, když spím. Oleje miluji i na rty. Sama používám olejíček z The Body Shop s mintovou příchutí a chladící kuličkou, která se sice spíše hodí v létě, ale mě nevadí ani na podzim.


PĚNA, VŮNĚ, RELAX...

S podzimem si spojuji dlouhé horké vany. A k vanám patří pěny, soli, oleje a svíčky. Co se pěn týče, používám ty, které zrovna doma mám. Nejsem nijak vysazená jen na jednu konkrétní značku. I když přiznám se, že když mám doma zrovna něco z Lush, tak si vanu užívám o něco více, než jen s pěnou z drogerie. Sole a oleje do vany moc nedávám, protože mi přijde, že nic nedělají. Samozřejmě - dělají. Ale nedělají pěnu a žádnou srandavěc. Nojo, jsem hračička, já vím. Za to se mi moc líbí koupelové bomby, to je pastva pro mé oči i nos.

KAKAO PŘI SVÍČCE

Přecházíme zase o něco dále, na svíčky. Nemám doma tisíce Yankee Candle, ale myslím si, že bohatě postačí i svíčky z Ikea. Já miluju jejich novou (myslím) vůni jablka se skořicí, klasickou vanilku nebo trio čokolád. Svou práci odvedou stejně dobře jako značkové svíčky, které jsou x-krát dražší. Když je venku pršivo, v ruce držím horký čaj, čtu knížku a do toho mi v pozadí plápolá plamínek svíčky a vše voní krásně do svařákovita. Hygge.

DÝNĚ A JEŠTĚ NĚCO NAVÍC

V neposlední řadě stojí chutě. Na podzim si vážně užívám polévky. Především ty hustší jako jsou, hrachová, rajská nebo dýňová. Všem těm, kteří tyto variace ještě neochutnali je musím doporučit! Přijdete-li vymrzlí z venku, tak vás polévka zahřeje, zasytí a rozsvítí vám den, vážně. Zkuste to!


A mějte se krásně, podzimně!2 komentářů:

 1. No nemám rada to počasie. :( Ináč veľmi pekný článok. :)

  www.annslifea.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 2. Podzim miluji :) Je strašně krásný, krásně barevné listí všude dokola :) Už několik let si uvědomuji, že vlastně mám podzim raději než léto.
  Mám ráda deštivé počasí, které můžu strávit při filmu s kakaem nebo čajem v ruce :)

  Vita Brunettes
  https://vita-brunettes.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

 

Followers

Follow by Email

About me

Vítejte na mém webu ELISSPACE.com. Jmenuji se Eliška Roubíčková a je mi 21 let. Píšu o všem, co mě v danou chvíli baví a naplňuje.

Doufám, že se Vám můj web bude líbit!

Instagram