Rhodos 2017


Tento rok je pro mě ve znamení cestování a zážitků. Hned od ledna se skoro každý měsíc něco dělo. Tím "něčím" myslím něco pro mě neobvyklého. Dnes vám povyprávím o naší dovolené na Rhodos.


Hned zkraje vám chci dát tip - nenechávejte dovolenou last minute na poslední chvíli, když víte, že vás pojede 8. Je to hrozný stres. Skoro jsme to už zabalili, ale nakonec se týden před odletem uvolnilo místo pro 8 lidí na řeckém ostrově Rhodos, v části, která si říká Kolymbia a leží někde uprostřed na západním pobřeží ostrova.

Po pěti proválených (doslova) dnech na pláži a u bazénu jsme se rozhodli, že něco chceme vidět. Vybírali jsme mezi typickým bílým Řeckem - Lindos anebo hlavním městem Rhodes. Světe div se, v 35 stupních jsme zvládli oboje. 

Lindos

Rhodos
P.S. Na dovolené jsme byli zrovna, když bylo zemětřesení na Kosu a ano, dosáhlo to až na Rhodos. Houpaly se stěny a jezdily postele. Nedoporučuji. 

Mějte se krásně a smějte se více! 


0 komentářů:

Okomentovat

 

Followers

Follow by Email

About me

Vítejte na mém webu ELISSPACE.com. Jmenuji se Eliška Roubíčková a je mi 21 let. Píšu o všem, co mě v danou chvíli baví a naplňuje.

Doufám, že se Vám můj web bude líbit!

Instagram