My TOP 3 Skin Care Products


Dnes Vám povyprávím o svých oblíbených produktech na pleť, které ráda a s láskou používám. Ze začátku je asi dobré říct, že mám suchou a citlivou pleť, bez akné (pokud nepočítám jeden, dva pupínky) a sem tam se mi udělá mírná krupička. 


Moje pleť je velmi citlivá a tak nesnese jen tak něco. Jeden den si dám masku, kterou všechny blogerky opěvují, všechno se zdá být v pořádku a ráno se probudím celá osypaná a rudá jako rajče. 
Podobně to mám i s peelingy, krémy a séry a to i s těmi za 900 Kč! A to mají být bio, vegan a já nevím co všechno. Asi jsem alergická a citlivá na přírodu nebo já už nevím. 

Naštěstí jsem si za poslední rok našla svojí nynější rutinu a objevila produkty, které mi (světe div se) opravdu sedí! Mi-lu-ju oleje. Kokosový olej je můj největší parťák. Při vaření, na domácí masky na obličej (o kterých vám povím zase jindy), na rty, po holení nebo místo krému na obličej. Krásně mi pleť zvláční, hydratuje a posílí. Musím se vám přiznat, že jsem si ani jednou ještě nekoupila sama. Pokaždé jsem ho dostala od svého přítele k nějaké příležitosti. (Což o něm už něco svědčí!) Doma mám teď extra panenský, lisovaný za studena a podle studií, které jsem četla je právě tenhle ten nejlepší. Kdo ještě nezkoušel - doporučuji! Najdete ho v každé drogerie a cena se pohybuje okolo 200 Kč za 200 ml skleničku.

Druhým olejem, který používám je olej ricinový. Asi před půl rokem jsem si totiž hledala, které přípravky a produkty fungují na růst řas a obočí. Všude po Youtube a Pinterestu jsem viděla jak po používání právě tohoto oleje jako zázrakem chloupky rostly a tak jsem ho musela mít taky! Řasy mám silnější a i chloupky na obočí mi rostou rychleji a jsou hustší. Když ho nebudete moct najít v drogerii jako já, dá se za pár kaček koupit i v lékárně.


Kiehl's. Značka, která mi jedním produktem sedla jako ušitá a po druhém jsem se osypala až na.. víte kde. Ten jeden jediný produkt který mi sedl je onen zázrak, který nesmí chybět žádné správné blogerce. Midnight recovery concentrate. Co to vlastně je? Tuhle otázku jsem si po obdržení této lahvičky taky pokládala. Je to jakýsi elixír, který si pomocí kapátka nanesete večer po odlíčení na pleť a lehce prsty vmasírujete. No a ráno se máte probudit jako princezna. Krom překrásné vůně mi přijde že mi pleť hezky hydratuje a vyživuje. Ráno si přijdu více vyhlazená a hebčí. Prostě zázrak, tedy až na tu cenu. Na stránkách Kiehl's jsem ho našla za 1180 Kč, ale myslím, že ho někde najdete určitě i levněji. 

Poslední tip na závěr - pijte hodně vody, mějte se rády a smějte se více! ♥ 


P.S. Doporučuji knihu Továrna na sny od Anie Songe!


0 komentářů:

Okomentovat

 

Followers

Follow by Email

About me

Vítejte na mém webu ELISSPACE.com. Jmenuji se Eliška Roubíčková a je mi 21 let. Píšu o všem, co mě v danou chvíli baví a naplňuje.

Doufám, že se Vám můj web bude líbit!

Instagram